Not seeing a Scroll to Top Button? Go to our FAQ page for more info.

NOVINKY 2017

 

Corin se už na zimu taky trošku oblékla.  

Vzpomínka na Dolly - v listopadu to bylo 6 let, co odešla do psího nebíčka.


29.10.2017 - EBBI (6 měsíců) na návštěvě u Daisy (2 roky).

Dolly pod Bošovskou tvrzí má štěňátka !
V pátek se jí narodilo pět pejsků a jedna fenečka.
Blahopřejme.
Případní zájemci se můžou hlásit u Martiny Přikrylové,
mob.: 775 927 783
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

4. října 2017 odešla do psího nebíčka AISSI pod Bošovskou tvrzí. Dožila se krásných 16,5 roku. Byla to velká bojovnice.  I když se nezúčastnila žádných výstav, svým páníčkům po celý svůj život dělala jen radost. Aissinko, děkujeme Ti. DOLLY pod Bošovskou tvrzí bude mít štěňátka.
Otec štěňátek je Dareus Kyjská zahrada.
Předpokládané datum narození štěňátek je konec října 2017.
Výstavní ocenění
Dolly: V1, CAC, NV, BOB, VSV, BOS, CACIB.
Dareus: V1, CAC, CACIB, BOB

Zájemci o štěňátka se můžou hlásit u paní
Martiny Přikrylové, Velké Albrechtice
mob: 775 927 783
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Konečně začaly růst houby, tak jsme se domluvily s Jiřinkou (celé léto jsme o tom mluvily), že ji konečně navštívíme na chatě v Jižních Čechách. Jako ostatně každý rok. Počasí nám kupodivu přálo, pršelo jen v noci a přes den občas i vysvitlo sluníčko. Chlupaté holky se dost vylítaly a můj manžel si konečně přišel na své. Miluje sbírání hub. Celý týden jsme baštili houby skoro na všechny způsoby. I když se alkohol nemá pít, my si dali burčák z Jižní Moravy. V Mladé Vožici je totiž vinotéka, kde mají vína z Jižní Moravy. (tedy skoro od nás). A každé ráno, na "spálení červa", štamprdličku slivovičky. V pátek v podvečer nás poctili svou návštěvou páníčci od Darečka (Dareus Kyjská zahrada) a Daga z Moravské chaloupky. Bylo to úžasné setkání velkých bílých špiců. Nejvíc si užila naše Corin s Dagem. Byli v jednom kole.
Bylo to moc pěkné, děkujem.Jelikož všichni tři Corinčini kluci bydlí v Praze, tak jsem využila pozvání Jiřinky Budínské a uskutečnili jsme setkání kluků u Jiřinky. Tam jsem jim taky předala průkazy původu. Jiřince za to moc děkuji. Myslím, že setkání se vydařilo a bylo to moc pěkné odpoledne. Eddy, Egon a Erwin se nejdříve trošku oťukávali a pak spolu vyváděli. Corin jich tak trošku dozorovala a Ambra byla ráda, že tam má takovou ohromnou společnost. Co jí odešla do psího nebíčka její maminka a kamarádka Cessynka, je jí moc smutno. Jen Jiřinka se druhý den omlouvala sousedům za ten vřískot a štěkání. Ale myslím, že výjimečně se to dá odpustit. 

9. 8. 2017 jsme si udělali výlet  do Hladkých Životic za Daisy a za Ebbi do Jistebníku. Corin je tak trošku drsná mamina, nebo se bojí o mě. Pořád si mě hlídá a staví se mezi mě a ty malé chlupaté krásky. Když jsem se chtěla s nima pomazlit, tak jsem musela jen potajmu, aby mě Corin neviděla. 

18. srpna 2017 odešla do psího nebíčka maminka naší Corinky: CESSY pod Bošovskou tvrzí. (maj. Jiřina Budínská). Byla to skvělá kamarádka a maminka. Odchovala 15 štěňátek a Ambru vychovala úplně perfektně. Tvořily spolu nerozlučnou dvojici, náramně sehranou. Byla výstavně velice úspěšná, získala mnoho titulů u nás i v zahraničí.
V našich srdcích zůstane navždy.8.8.2017 - štěňátka z vrhu E jsou u svých nových majitelů a mají se moc dobře. Fotky jsou pod jmény u vrhu E :)


12.7.2017 -štěňátka už jsou všechna v novém domově. Přeji jim, aby se jim dařilo dobře a dělali novým majitelům jen samou radost a potěšení. Posíláme ještě pár fotek na rozloučenou ( více VRH E )


25.6.2017 - Dolly pod Bošovskou tvrzí získala na Mezinárodní výstavě Intercanis v Brně: V1, CAC, CACIB a BOB s krásným posudkem ... Blahopřejeme.

3. 6. 2017 - slaví své druhé narozeniny Corinčiny děti - DAG, DAISY, DOLLY a DORIN.
Přejeme jim hodně, hodně zdravíčka a aby měli o zábavu postaráno, aby dělali svým páníčkům radost a oni jim. To jim přeje maminka Corin a její lidská smečka.

↓ Daisy jako pampelišková princezna. ↓


24.5.2017 - fotky štěňátek a trochu povídání . .. VRH E


 16.5.2017 - štěňátka mají právě týden. .. více info VRH E


15.5.2017 - Dolly pod Bošovskou tvrzí ( maj. Bc. Martina Přikrylová ) byla v sobotu dne 13. 5. 2017 ve Zbraslavi u Brna úspěšně zbonitována.
Tentýž den získla na speciální výstavě ve Zbraslavi u Brna tituly: V1, CAC, Vítěz speciální výstavy, BOS

 

9.5.2017 - Corince se narodila štěňátka .. jedna holka a tři kluci, všichni už mají své potenciální majitele :)
Více na Vrh E


17.4.2017 - Dorin ... pohoda, klídek když páníčci pracují a nemají čas si s nimi hrát. 9.4.2017 - Dolly pod Bošovskou tvrzí (maj. Martina Prusová) získala na Národní výstavě v Ostravě tituly: CAC, BOB, NV. Moc blahopřejeme.


6.4.2017 - máme potvrzenou březost. Předpokládané datum narození štěňátek 8. května. Držte nám palce, ať vše dobře dopadne. Corinka už se těší na miminka.

 

8.3.2017 - byla Corinka za ženichem Camillo Hof Sommerberg a povedlo se. Po krátkém namlouvání se zadařilo. Teď už nám zbývá jen čekat, až půjdem asi tak za měsíc na ultrazvuk, aby nám potvrdili březost.


28.2.2017 oslavila Corin páté narozeniny. Dort jí asi podle fotek chutnal. Nic nám nenechala. Přejeme jí hodně zdraví.

24.2.2017 -  konečně jsme se dočkali, Corin začala hárat. Usmívající se Přibližně za čtrnáct dní, pojedeme za ženichem. Prosím, držte nám palce, ať se zadaří a všechno dobře dopadne.

Daisy pod Bošovskou tvrzí kontroluje práci bobrů ...

Zima v Bošovicích ...

 A ještě v prosinci ...

Tak jako každý rok v předvánočním čase navštěvujeme s Corinkou naši kamarádku Jiřinku a její holky Cessynku a Ambru. Tentokrát jsme nebyly spolu na žádném velkém výletě, tak jsme si udělaly s Corinkou krásnou procházku kolem Rokytky. Loni udělané meandry už byly krásně porostlé trávou. Procházku jsme ukončily u Kyjského rybíka, kde se Corin mohla nabažit aspoň pohledem na krásné kachničky a jednu mladou labuť. A já jsem si dala v hospůdce u rybníka dobré plzeňské pivečko.
Při zpáteční cestě domů jsme se zajely podívat za naší Dorinkou a prošly se ještě v Hostivařském parku. Tentokrát už byla Corin na svou dcerunku hodná a už byly obě v naprosté pohodě. Dokonce Dorinka lákala Corin ke hře, ale ji se nějak nechtělo.
I přesto, že si tenotkrát psí holky, Cessynka a Ambra s Corin tolik nehrály jako vždycky i kocourek Štísko na ni kašlal, bylo nám v Praze u Jiřinky moc dobře. A už se těšíme na další setkání. Asi to nebude dlouho trvat. Chystáme se do Německa za ženichem Camillem hof Sommerberg. A aby to nebylo na jeden zátah tak daleko, první zastávka bude u Jiřinky v Praze.

Všechno rychle uteklo a my musely zase domů. Cesta z Prahy domů po D1 byla naštěstí v pohodě.

NOVINKY 2016

NOVINKY 2015 a 2014